İktisat Gümrük Müşavirliği , uzun yıllara dayalı deneyimli ve bilgili kadrosu ile Gümrük Müşavirliği ve Dış Ticaret Danışmanlığı konularında müşterilerine kaliteli hizmet vermek üzere varlığını sürdürmeyi amaç edinmiştir.

Ekip ruhu ile hareket eden İktisat Gümrük Müşavirliği,  firmalarının fizibilite çalışmalarının en ön sıralarında yer aldığının farkındadır.

Sorumluluklarımız;

– Müşterilerimiz

Müşterilerimize karşı sorumluyuz. Kanunların öngördüğü şekilde müşterilerimizi yönlendirir maliyetlerini minimuma  indirme konusunda yardımcı oluruz. Aynı zamanda karşımızdakilerin “insan” olduğunu hiçbir zaman unutmayız.

– Çalışanlarımız

Çalışanlarımıza karşı sorumluyuz. Emek bizim için değerlidir. Çalışanlarımızın memnuniyeti ve devamlılığı bizim için önemlidir.

Mutlu Çalışan = Mutlu Müşteri ilkesini benimsiyoruz.

– Çevre

Çevreye karşı sorumluyuz. Günümüzde  doğal kaynakların önemini düşünerek  ekonomik, çevresel ve toplumsal  boyutları ile gelecek nesillerin yaşamını koruma altına almak İktisat Gümrük Müşavirliği’nin çevreye karşı en önemli sorumluluğudur.

Şirketler, varlıklarını ve büyümelerini  gelecek nesillerin ihtiyaçlarının karşılanma ihtimalini tehlikeye atmadan sürdürebilme yeteneğine sahip olmalıdırlar.

İktisat Gümrük Müşavirliği,  bu düşünceden yola çıkarak sürdürülebilirlik kavramını, müşterilerine kaliteli hizmet vermek, çalışanlarının memnuniyetini ve devamlılığını sağlamak, verdiği hizmette çevreye karşı duyarlı olmak üzere kurgulanmıştır.